Metāla jumta segums

Stiprināšana

Jumta seguma pašgriezošās skrūves izmantojamas profilklājā stiprināšanai - tie ir speciāli stiprināšanas elementi, kuru konstrukcija tika speciāli izstrādāta metāla profilētas loksnes piestiprināšanai.

Prasības viņiem ir ļoti augstas, tā kā profilklāja ierīces īpatnības rada tādus nosacījumus, pie kuriem slodzes uz viņa stiprināšanas elementiem ir ļoti lielas.

samorezi

Galvenokārt tas ir saistīts ar augstu garenvirziena cietību un platību profilēto metāla loksnēm, kā arī ar tās nelielo svaru. Profilklāja otra monētas puse ir tās "bura", kura pie nozīmīgām vēju slodzēm atved pie pūļu rašanās, kas norauj segumu no jumta karkasa. Tieši šī iemesla dēļ, visas jumta segumu sistēmas uzticamību nosaka izturība un profilētās loksnes piestiprinājumu kvalitāte.

Profilklāja pašgriezošās skrūves ir dažāda izmēra un dažādiem mērķiem.

Faktiski, no parastajām skrūvēm tos atšķir tikai palielinātā diametra speciālā galva. Bet pateicoties tērauda izturībai, no kura tie ir izgatavoti, šādas pāšgriezošās skrūves var bez iepriekšējas urbšanas nosist metāla plāksnes.

Pašgriezošās skrūves ar sešskaldņu galviņam ir paredzēti speciāli piestiprināšanai ar akumulatora skrūvgriezi vai ar lēni ātruma urbja izmantošanu, jo pievilkt pašgriezošās skrūves profilklājā izmantojot elektriskie instrumenti ievērojami vienkāršāk. Pūles, lai pievilktu pašgriezošās skrūves ar tādu galviņu, vajag sešreiz mazāk nekā pašgriezošās skrūvem ar parasto šķēlumu, un pusotrās reizēs mazāk nekā pašgriezošās skrūvem ar krustveidīgu šķēlumu.

Papildus cinka, profilklāja pašgriezošās skrūves var būt arī krāsainu aizsardzības-dekoratīvu segumu. Tas ļauj jums izvēlēties, kādi pašgriezošās skrūves izmantot profila piestiprināšanai ar citu krāsu. Tāpat kā metāla profils, pašgriezošās skrūves ir nokrāsoti ar standarta RAL paletes krāsās, kas ļauj nebojāt jumta seguma ārējo izskatu, izdarot tās piestiprinājumus pilnīgi nemanāmus.

Pieejamas krāsas:

RAL 8017

RAL 8019

RAL 6005

RAL 3005

RAL 3009

RAL 7004

ZN (bez nokrāsošanas)