Metāla jumta segums

Metāldakstiņi

Galvenas metāldakstiņa priekšrocības

1. Ekonomisks radot jebkādu mērogu jumta segumu.

Metāla jumta segums tiek uzskatīts par nedārgu jumta seguma materiālu, bet ja ņemt vērā tās ekspluatācijas ilgumu(50 gadu laikā), tad līdzekļu ieguldījums savā mājā vai jebkādas citas ēkas jumta segumā būs pieprasāms tikai vienu reizi. Tagad cilvēks varēs būtiski ekonomēt uz jumta segumu materiāla ekspluatācijas, jo tas neprasa nekādu papildus apkopi un remontdarbu izpildi.

2. Materiāla vieglums.

Sakarā ar to, kā viens kvadrātmetrs vidēji sver ne vairāk kā 6 kg, tas ne tikai atvieglina tās montāžas un transportēšanas procesu, bet arī nerada papildslodzes uz pašu ēku, it īpaši, ja viņam ir ne ļoti augstas kvalitātes pamats. Minimāla slodze uz būvobjekta sienām un spāru grupas elementiem norāda, ka ar metāla dakstiņa palīdzību var radīt jumta segumu pilnīgi jebkādam laukumam. Dakstiņa ieklāšana ražotspēja ir diezgan augsta, bet darba izmaksas ir minimālas, jo nav nepieciešams izmantot palīgmateriālus nostiprinātajām spārēm un c.

3. Izturība pret ārējo faktoru ietekmi.

Metāla jumta segums, pateicoties savai unikālai struktūrai, var tikt izmantots pilnīgi jebkādās klimatiskās zonās un pie jebkādiem laikapstākļu nosacījumiem. Uz dakstiņa virsmas neiekrāsies ūdens un sniegs, bet ultravioletu staru iedarbība neizraisa orģinālu jumta kvalitāšu zaudējumu. Vēl viena būtiska priekšrocība - tas ir izturīgs pret mehāniska rakstura dažādām ietekmēm. Un pat ja jumta seguma kaut kāda daļa bojāta, viņu var viegli nomainīt uz jaunu.

4. Jumta seguma estētika.

Atšķirībā no citiem materiāliem, mētala jumta segumam ir raksturīgi augsti rādītāji tās estētikas plānā, jo dizaineru noformējuma plašas iespējas ļauj radīt ne vienkārši uzticamu ēkas aizsardzību no ārējām ietekmēm, bet īsts mākslas darbs. Vajadzīgo krāsu shēmu izvēlas ar bagātīgo krāsu gammu, pie tam attēls var būt pats dažādāks. Dažādas konfigurācijas jumta seguma uz doto brīdi nav brīnumlieta.

Kā redzams, mētala jumta segumam piemīt iespaidīgas atzinīgas īpašības, tāpēc uz viņu liels pieprasījums starp citiem jumta seguma materiāliem. Daudzi arī pievērš uzmanību tādiem faktoriem, kā materiāla ekoloģiskums un viņa ugunsgrēka drošība, un dakstiņš, kas ir izgatavots no metāla lapām, uz visiem 100 procentiem atbilst šīm prasībām. Izvēloties mētala jumta segumu ir svarīgi pievērst uzmanību arī tās trūkumiem, kuri ir tikai divi.

Metāldakstiņa trūkumi.

1. Materiāla zudumi darba laikā ar sarežģītās konstrukcijas jumta segumiem.

Ja tiek plānots ēkas jumtu, kura atšķiras ar savu sarežģīto konstrukciju, apklāt ar mētala jumta segumu, tad vajadzīgs sagatavoties tam, ka iedalīšanas laikā nokļūs pietiekami daudz atlieku. Speciālisti nerekomendē izmantot tādu dakstiņu attiecībā pret tiem jumtiem, kur ir ievērojams skaits ielejas un grēdas. Vislabākais variants - tas ir vienkārša konfigurācija jumta seguma un bez izliektu virsmu.

2. Paaugstinātais trokšņa līmenis lietus laikā.

Bet tas ja nav sasilšanas slānis. Ja ir labs termoizolāciju slānis, ne tikai saglabājas siltums, bet arī nerada vairāk trokšņu, kas ir izsaukti ar laikapstākļiem

Pieejamas krāsas:

RAL 8017

RAL 8019

RAL 6005

RAL 3005

RAL 3009

RAL 7004