Metāla jumta segums

Metāla jumta seguma priekšrocības..

Metāla jumta segums šobrīd pats populārākais jumta segumu materiāls.

Vēl pavisam nesen metāla jumta segums bija dārgs un nav pieejams vairumā.

Taču situācija ir mainījusies vairāku iemeslu dēļ, un metāla jumta segums pa cenu šodien konkurē ar lētam jumta segumiem, piemēram, ar ruberoīdu un viņa analogiem. Runājot par metāla jumta seguma kvalitāti(metālam ir jābūt labas kvalitātes), viņu gandrīz nav ar ko salīdzināt. Pietiek atcerēties ar ko apklājas jumti uz baznīcām Baltijā jau ne vienu gadsimtu. Mitrs klimats ar temperatūras atšķirību no pluss līdz mīnusam un atpakaļ, iznīcina visas seguma ainas, bet ne metāla.

Jumta segums no kvalitatīva metāla kalpos līdz pat 50 gadiem un vairāk. Metāla jumta segums ir ekoloģisks un nekaitē apkārtējai videi, cilvēkiem un dzīvnieku veselībai. Metāla jumta segums ir ļoti pievilcīgs, un Jūs pārsteigs profila un krāsu formu daudzveidība. Metāla jumta segums tāpat atšķiras ar vieglumu, kas iespaido nesējkonstrukcijas un tāmi. Piemēram tas ir svarīgi vecai būvei.

Ugunsizturība - ir metāla jumta seguma vēl viena priekšrocība. To ņem vērā, piemēram, apdrošinātāji. Ziemā neuzkrājas daudz sniega un var nebaidīties,ka Jūsu jumtu ielauzīs. Tas ir īpaši attiecas uz jumtiem ar nelielu novirzienu.